Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravda...

HRŮZA!!! Další způsob, jak tento stát dává peníze cikánům. Tentokrát pomocí ČEZ. Cikán ví, že spotřebuje elektřiny za 2000 Kč měsíčně. Zajde na zákaznické centrum ČEZ a dá si žádost o zvýšení záloh na 4000 korun. S potvrzením o výši záloh jde na sociálku a požádá o podporu, protože na placení tak vysoké zálohy nemá. Sociálka mu klidně vyplácí měsíčně podporu 4000 Kč. Nikdo nic nekontroluje, neprověřuje. Cikán každý měsíc „zaplatí zálohu“. Na konci roku udělá ČEZ vyúčtování a zjistí, že cikán má 48 000 korun přeplatek. Tak vyplní složenku a pošle jí cikánovi, ten si pěkný balíček vyzvedne na poště!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:D

(rom, 7. 12. 2015 15:45)

Jo to je pravda, my Cikáni váš gádže budeme dál vyžírat a vycucávat co to pujde, vy podřadná raso. A až ten vás zasranej stát vyždímeme, tak se vrátíme do naší vlasti- Indie

Re: :D

(Tereza, 18. 2. 2016 15:09)

Ty si asi psichycky labylní človíček že.

:)

(Tereza, 18. 2. 2016 15:08)

Ahoj jsem romka (cikánka) ano máš pravdu ale netýká se to všech jak si očividně myslíš. Jsem normální člověk který pracuje a nikdy na sociálních dávkách nebyl. Chápu to mám stejný názor že jsou líní a nevychovaný ale prosím tě neházej nás do jednoho pytle :) .